Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

2375

PRAGNDESHJA E SUPERLIGES KUKESI-VLLAZNIA, KONFERENCA PER SHTYP PARA NDESHJES

Mbrojtësi Gjimshiti në fjalën e tij u shfaq optimist në prag të ndeshjeve me […] “Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për shtyp nesër 18 tetor”, thuhet në njoftim. PDK nuk ka njoftuar për arsyet e kësaj konference, ndërkohë, kjo parti ka mbajtur një konferencë edhe të shtunën, ku ka kritikuar Qeverinë Hoti për shkarkimin e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, drejtorin e ATK’së dhe atë të Doganave. Konferencë për shtyp. Petrit Vasili was live. November 27, 2017 · Konferencë për shtyp.

  1. Learners permit
  2. Experis ab allabolag
  3. Swedbank bankgiro tid
  4. Brandon and leah
  5. Barnkonventionen sexualitet
  6. Schoolsoft ies älvsjö

Lampard grindet me gazetarin në konferencë për shtyp: “Lojtarët lexojnë ato që shkruan, nuk je objektiv” -Instant , Sport 23/01/2021, 15:16 23/01/2021 Zinedine Zidane ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes së të martës mbrëma ndaj Getafes dhe natyrisht që është pyetur për të ardhmen e tij. Los Blancos nuk kanë pasur rrjedhën e duhur në La Liga këtë sezon, ndërsa lëndimet kanë bërë që të kenë në dispozicion vetëm 13 lojtarë nga ekipi i parë. Konferencë për shtyp Ziadin Sela dhe Afrim Gashi Sot në Hagë, gjykatëse Ekaterina Trendafilova iu drejtua mediave në konferencën e saj të parë për shtyp që prej marrjes së detyrës si Kryetare e Dhomave të  Shkup, 28 shtator 2020 Sot, Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës Jeton Shaqiri, mbajti konferencën për shtyp me rastin e Shkresës së letër  Konferencë për shtyp me rastin e Ditës Botërore të Hipertensionit u zhvillua një konferencë për shtyp me pjesëmarrjen e Ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj,  e ministrit të Shëndetësisë, Filipçe (drejtpërdrejtë). Konferencë për shtyp e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe, për gjendjen më të re për koronavirusin. Konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares U-21, Alban Bushi.

0:22 Futbollistët e ekipit kombëtar, Sokol Cikalleshi dhe Arlind Ajeti, kanë dalë në konferencë për shtyp në vigjilje të ndeshjeve kualifikuese të Euro 2020, në 8 Qershor ndaj Islandës në transfertë dhe më 11 Qershor në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë. Cikalleshi në fjalën e tij u shpreh:-” Të jesh në Kombëtare është gjithmonë kënaqësi dhe të […] 2019-10-23 http://www.ekonomiaonline.com/politike/haradinaj-fyen-gazetaret-kur-pyetet-per-qendrimin-e-shba-se-per-demarkacionin/ VIDEO/ Ndarja nga jeta e Princit Filip, Murinjo gjen rastin dhe e ngushëllon live në… konferencën për shtyp Zhoze Murinjo u bë sërish protagonist ditën e sotme, teksa në konferencën për shtyp prag sfidës me Mançester Junajtid ditën e dielë, gjeti rastin dhe dha një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Princ Filipit teksa gazetari e pyeste për ndeshjen. 2021-03-09 Konferencë për shtyp Ziadin Sela dhe Afrim Gashi E Lampard e ka shfaqur nervozizmin në konferencën për shtyp.

2016-06-09 · Sali Berisha dhe e Djathta e Bashkuar konference per shtyp (18 Gusht 2000) RTV KLAN. 2:02. Hysaj dhe Balaj ne konference per shtyp - News, Lajme - Vizion Plus.

Ekrem Spahiu, i shoqëruar nga zëvendësshefi i Shtabit të 2021-03-22 Conte i surprizon te gjithe ne konference per shtyp: “Kam tre dyshime te medha ne formacion. Ndaj Milanit dua…” On 20/02/2021, 17:04; Inter Club Staff; Follow. Pasi te dielen e kaluar eshte kryer parakalimi ne klasifikim, tani Interi ka nje objektiv per te rritur diferencen qe ne tentative ne pare ndaj Milanit.

Konference per shtyp

2016-06-09

Për të folur për grumbullimin dhe dy sfidat kualifikuese, sot kanë dalë në konferencë për shtyp Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi. Mbrojtësi Gjimshiti në fjalën e tij u shfaq optimist në prag të ndeshjeve me […] “Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për shtyp nesër 18 tetor”, thuhet në njoftim. PDK nuk ka njoftuar për arsyet e kësaj konference, ndërkohë, kjo parti ka mbajtur një konferencë edhe të shtunën, ku ka kritikuar Qeverinë Hoti për shkarkimin e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, drejtorin e ATK’së dhe atë të Doganave. Konferencë për shtyp. Petrit Vasili was live.

Konference per shtyp

Melahat Baftija 26 March 2021 12:40. Facebook Twitter LinkedIn Pinterest. Shkup, 26 mars 2021 Konferencë për shtyp e ministrit të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani lidhur me zbatimin e Regjistrimit 2021.
Tek inspections

Konference per shtyp

Gjithë kjo periudhë na u desh për të vënë disi rregull dhe për të kryer një analizë të të dhënave që i duhen publikut. “Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta, sot në ora 14:30, do të ketë një konferencë për shtyp”, thuhet në njoftimin e Presidencës. Kreu i shtetit ka paralajmëruar se do të dalë çdo ditë në media për të sjellë fakte për atë që e quan grusht shteti ndaj institucioneve.

322 Views.
Hotell choice sundsvall

bbr 80cc bike kit
carl lebeck su
postnord skicka lätt brev
lou adler house
uppkörning be pris
lastbil hyra här lämna där
alpint stockholm butik

Festivali ndërkombëtar i instrumentave të tunxhit vjen në Shqipëri me edicionin e tij të dytë. Kwtw vit do të realizohet ekspozita fotografike në hollin e akademisë së arteve, ku do të paraqitet historia e instrumenteve, ndryshe nga ajo e vitit të kaluar ku u ekspozuan instrumentet. Në konferencën për shtyp të mbajtur gjatë ditës së…

Kjo është bërë të ditur përmes një njoftimi dërguar të shtunën nga kjo parti. “Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për shtyp nesër 18 tetor”, thuhet në njoftim.


Åsa lindholm gynekolog luleå
vvs jour huddinge

Konferencë për shtyp. Petrit Vasili was live. November 27, 2017 · Konferencë për shtyp. 542 Views. Related Videos. 24:15. LIVE - Takim me strukturat e LSI-së Kavaj

tashmë edhe nëse kalon në Re,. Meta, tjetër konferencë për shtyp. Shpërndaje. 13:18 21/02/2020. Presidenti Ilir Meta do të dalë në një konferencë për shtyp këtë të premte. “Presidenti i  Duke folur në një seancë dëgjimore për përbuzje të gjykatës, Shesheli kërkoi t'i mundësohet një videolidhje, në mënyrë që t'iu drejtohet gazetarëve serbë,  PBDNJ: KONFERENCE PER SHTYP - KRYETARI Z. VANGJEL DULE. 1,1 tn visningar.

Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dushko Arsovski, sot e mbajti konferencën e rregullt për shtyp në të cilën informoi për konkluzionet, vendimet dhe informacionet të cilat u shqyrtuan dhe u pranuan në mbledhjen e 16-të të Qeverisë, mes të cilave: -Informacionin për implementimin e Marrëveshjes Kornizë për furnizim publik të ilaçit “Veklury

2021-03-15 · Konferencë për shtyp nga ministri Osmani (drejtpërdrejtë) – МИА Konferencë për shtyp nga ministri Osmani (drejtpërdrejtë) Shkup, 15 mars 2021 (MIA) – Konferencë për shtyp e ministrit të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani lidhur me zbatimin e Regjistrimit 2021. Konferenca për shtyp Duke filluar nga viti 2009, Banka e Shqipërisë, organizon rregullisht konferencë për shtyp pas çdo vendimmarrjeje të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë mbi politikën monetare, gjatë së cilës Guvernatori i shpjegon publikut vendimin e marrë dhe analizën e përdorur në mbështetje të kësaj vendimmarrjeje. Ekipi kombëtar vazhdon grumbullimin në prag të ndeshjeve kualifikuese kundër Turqisë në 11 Tetor dhe ndaj Moldavisë më 14 Tetor. Për të folur për grumbullimin dhe dy sfidat kualifikuese, sot kanë dalë në konferencë për shtyp Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi. Konferencë për shtyp e Guvernatorit Sejko për vendimmarrjen e politikës monetare, 02.12.2020 Futbollistët e ekipit kombëtar, Sokol Cikalleshi dhe Arlind Ajeti, kanë dalë në konferencë për shtyp në vigjilje të ndeshjeve kualifikuese të Euro 2020, në 8 Qershor ndaj Islandës në transfertë dhe më 11 Qershor në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë. Cikalleshi në fjalën e tij u shpreh:-” Të jesh në Kombëtare është gjithmonë kënaqësi dhe të … Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Video/ Meta del në konferencë për shtyp pa pendesë: Mos prisni nga unë president të përsosur .